החתול שלכם לא מתרגל למתקן הגירוד לחתול שלו? אספנו לכם טיפים שיעזרו לכם

אם יש משהו שכל בעל חתול יבקש לעצמו, זה שהחתולים שלהם ישתמשו בעמוד גירוד לחתולים שהם קנו לו במקום ברהיטים שלהם. לחלק מהחתולים לוקח זמן להתרגל לעמוד הגירוד, ובזמן שהם מסתגלים אליו, הם עדיין ימשיכו לשרוט את הרהיטים שלכם

נכון, יש חלק קטן מאוד של חתולים שאכן לא מפתח התרגלו עבור מתקן גירוד לחתול, חלק קטן מאוד, אבל רוב החתולים סך הכל רוצים פלטפורמה טובה לעשות את מה שהם הכי רוצים לעשות – לחדד את הטפרים ולמתוח את הגוף שלהם בצורה הנוחה והטובה ביותר. אם לחתול שלכם לוקח זמן להתרגל לעמוד גירוד לחתול, אספנו לכם כמה טיפים להרגיל אותו למתקן הנכסף.

חפשו עמודי גירוד לחתולים שדומים למשהו טבעי, כמו עץ

הדרך הקלה ביותר להבין מדוע החתול שלכם לא משתמש במשטח גירוד לחתול שקניתם להם היא להשוות אותו לעץ. הרוב המכריע של עמודי גירוד הזולים נראים מצועצעים ואינם מספקים מראה "טבעי" כמו למשל של עץ, שאלו אהובים במיוחד על חתולים. המוצרים הזולים יותר הם נמוכים, הם לא יציבים, ולעתים קרובות מוצרים זולים אלו מכוסים במן חומר שטיחי שהחתולים שלכם לא כל כך אוהבים.

למעשה, החתולים שלנו הם חכמים, והם יודעים טוב מאוד מה הם רוצים. ומה שהם רוצים זה עמוד גירוד לחתול שהוא גדול, יציב, נראה טבעי, כזה שהם יכולים לשרוט אותו עמוק ולמתוח את הגוף שלהם בצורה המיטבית, כבדיוק כמו שהם עושים בטבע על גזע עץ (או לצערנו, הרגליות של הספה היקרה שלכם).

אז למעשה, המוצרים הזולים, יכולים להספיק לחלק מהחתולים, אך יש חתולים שזה לא יספיק להם, והם ירצו את הדבר ה"אמיתי", וכל עוד לא תתנו להם את זה, הם ירצו להמשיך לשרוט את הרהיטים שלכם, מכיוון שהם יציבים וכבדים כמו שהם אוהבים.

תמקמו את משטח הגירוד לחתול ליד המקומות שבהם החתול שלכם אוהב בדרך כלל לשרוט

טעות שהרבה בעלי חתולים עושים, זה לקנות עמוד גירוד לחתול ולתקוע אותו באיזו פינה צדדית – וכאן הבעיה. שימו את עמוד הגירוד קרוב לאיפה שהחתול שלהם אוהב לגרד בדרך כלל – כמו למשל ליד הספה.

למעשה, החתולים שלכם פיתחו הרגל עם שריטת הספה שלכם או שאר החפצים. הרגלים קשה מאוד לשבור, במיוחד אצל חיה חכמה כמו חתול. לכן, פשוט החליפו בצורה הדרגתית את מושא ההרגל, וכך ההרגל יעבוד למתקן הגירוד מאשר לרהיט.

אהבתם? שתפו עם החברים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו