מיטה אורטופדית לכלב – למה זה מוצר חובה לכל כלב

מיטות כלבים אורטופדיות הן האופציה המושלמת עבור כלבים מבוגרים עם בעיות מפרק הירך, המפרק, העצם והניידות, כמו גם גזעי כלבים הרגישים לבעיות אלה ככל שהם מזדקנים.

מיטות כלבים אורטופדיות כוללות חומרים מרופדים רכים במיוחד הכוללים בדרך כלל גם ספוג קצף זיכרון שזוכר את המבנה האנטומי של הכלב שלכם ועוזר להקל את הלחץ על המפרקים.

קצף זיכרון עשוי מחומר רך מאוד שנוצר סביב קווי המתאר של כלבכם, תוך מתן תמיכה אנטומית טובה, ולא רכה מדי.

בדים ומבנה של מיטה אורטופדית לכלב

תוכלו לקנות מיטה אורטופדית לכלב במגוון בדים. החל מבד דמוי עור, כותנה ואפילו פוליאסטר.

מבחינת מבנה, חלק מהמיטות הן בעלות מבנה שטוח, ואחרות בנויות עם חיזוקים כמו למשל שוללים בולטים שתפקידם בעצם לתחם את הכלב שלכם, ולהוסיף לו תמיכה וביטחון בזמן שהוא ישן, מה שמתאים במיוחד לגורים.

מה שטוב במיטות עם החיזוקים, זה שהן משמשות כפינת שינה מושלמת ובטוחה, בעיקר לכלבים שצריכים תיחום בזמן המנוחה שלהם.

להתאים את המיטה לכלב שלכם

חשוב מאוד להתאים את המיטה למבנה הפיזיולוגי של הכלב שלכם, למשל אם הכלב שלכם מגזע קטן, תקנו לו מיטה אורטופדית לכלב שהיא נמוכה ודקה, על מנת שלכלב שלכם יהיה נוח בצורה המיטבית להכנס ולצאת מהמיטה.

אם הכלב שלכם הוא כלב גדול, או אתלטי, כדאי לקנות לו מיטה לכלב שהיא עבה יותר. מיטה כזו תספק לכל שלכם רמת נוחות ורכות גבוהה יותר, וכמו כן תמיכה יותר טובה למבנה האנטומי שלו.

מיטות לכלבים עם צרכים מיוחדים

כלבים מבוגרים לפעמים סובלים מבעיות שונות, כאשר אחת מהן היא בריחת שתן. במקרה כזה, כדאי לקנות מיטה לכלב שהיא גם אורטופדית וגם עמידה למים. במיטות כאלו משתמשים בחומר שמונע מהחלק של הריפוד להיהרס בגלל הלחות, וגם קל לשלוף את הבד מהריפוד, לנקות אותו ולהחזיר אותו.

לסיכום

מיטה לכלב היא מוצר חשוב לכל כלב. אם אתם כבר קונים מיטה כזו, כדאי מאוד ללכת על הכיוון של מיטה אורטופדית לכלב בגלל התמיכה והבריאות שהיא מספקת לכלבכם.

חשוב מאוד להתאים את המיטה למימדים של הכלב שלכם, על מנת ליצור תמיכה ונוחות מירבית עבורו. בנוסף, המיטות היום הן מאוד מעוצבות, כך שאתם יכולים לקנות מיטה שהיא יפה ומתאימה לבית שלכם.

מיטה לכלב של PetEx משלבת בתוכה גם תמיכה אורטופדית, גם בדים איכותיים וגם עיצובים שלא רק נעימים לכלב שלכם, אלא גם לעיצוב של הבית שלכם.

אהבתם? שתפו עם החברים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו